Regulamin sklepu

1.     Właścicielem Sklepu Internetowego GJT-OUTLET.PL jest firma “GJT SPORT” Tomasz Górka ul. Graniczna 34, 33-300 Nowy Sącz, NIP 734-285-45-88, REGON: 120873695.

2.     Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16.

3.     Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą realizowane następnego dnia roboczego.

4.     W Sklepie GJT-OUTLET.PL nie jest konieczne zakładanie konta aby dokonać zakupu, jednak jest zalecane. Przy wyborze dostawy za pobraniem konieczne jest podanie aktywnego numeru telefonu lub adresu e-mail w celu weryfikacji zamówienia.

5.     Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone e-mailem.

6.     Zamówienia zrealizowane (wysłane) nie mogą być anulowane – dotyczy przesyłek pobraniowych, kupujący może zrezygnować z odebrania paczki zamówionej i wysłanej za pobraniem, ale będziemy domagać się zwrotu kosztów przesyłek w obie strony do wysokości faktycznie poniesionych kosztów.

7.     Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę Sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.

8.     Zamawiający ma możliwość zmiany, korygowania oraz anulowania złożonego i potwierdzonego zamówienia, wysyłając e-maila na adres: gjt@poczta.onet.pl nie później niż do momentu jego zrealizowania. Nie dotyczy to zamówień już wysłanych, zrealizowanych.

9.     Zastrzegamy sobie możliwość czasowego braku określonego towaru, jeśli jest oferowany jako: na zamówienie, co może wydłużyć okres realizacji zamówienia. W takich wypadkach klient zostanie poinformowany telefonicznie lub drogą elektroniczną o zaistniałym fakcie oraz najbliższym możliwym terminie realizacji tego zamówienia. Klient może w takiej sytuacji anulować zamówienie.

10.   Zamówiony towar będzie dostarczany kurierem "Siódemka" lub Pocztą Polską.

11.   Koszty przesyłki:

1.     13 zł przesyłka opłacona kurierem

2.     14 zł przesyłka pobraniowa kurierem

3.     13 zł paczka opłacona Poczta Polska priorytet,

12.   Ceny w Sklepie Internetowym GJT-OUTLET.PL wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto).

13.   Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu, jeśli kupujący w formularzu otrzymanym po zakupie nie zaznaczył opcji faktura wysyłamy paragon.

14.   Koszty transportu podane w Sklepie dotyczą przesyłek na terytorium Polski, koszty przesyłek do innych krajów ustalane są indywidualnie dla każdej przesyłki.

15.   W przypadku wyboru sposobu płatności “przelew”, towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia.

16.   Klient ma prawo – zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu.

17.   Wzór stosownego oświadczenia należy pobrać stąd, wydrukować i wypełnić. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania.

18.   Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.

19.   Na wszystkie zakupione w naszym Sklepie produkty udzielana jest 12 miesięczna gwarancja z tytułu niezgodności towaru z umową (wady ukryte). Dowód zakupu (Paragon, Faktura) jest jedyną podstawą reklamacji. Wypełniony formularz reklamacji [do pobrania stąd] należy wysłać na adres gjt@poczta.onet.pl. 

20.  Poprawnie złożona reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. O rozstrzygnięciu reklamacji Klient zostanie poinformowany drogą poczty elektronicznej bądź telefonicznie.

21.   Obuwie zakupione w naszym Sklepie można wymienić, koszt przesyłki w obie strony pokrywa kupujący. Wymieniany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania.

22.   Rozmiary podawane są przez producenta. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne niezgodności ze stanem faktycznym.

23. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych i ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną dane osobowe Klientów będą wykożystane przez właściciela Sklepu GJT-OUTLET.PL jedynie w celu świadczenia usług oraz w celach marketingowych związanych z działalnością Sklepu.

 

 

Korzystanie ze Sklepu GJT-OUTLET.PL oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego regulaminu.

 

W tytule wpłaty prosimy wpisać numer zamówienia.

Konto:
GJT SPORT Tomasz Górka, ul. Graniczna 34, 33-300 Nowy Sącz
ING Bank Śląski
78 1050 1722 1000 0091 4177 8283


Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Do kasy